Close
All Categories
    Filters
    Preferences
    Search

    Team

     

     

    Joshua López
    Directeur | Director
    joshua@bqstextiles.com

     

    Jarinda López
    Personeelszaken & Finance
    finance@bqstextiles.com

     

    Sven Geensen
    Productiemanager | Production manager
    sven@bqstextiles.com

     

    Remie van der Kuip
    Sales Manager | Buitendienst
    remie@bqstextiles.com

     

    Jurgen López
    Sales
    jurgen@bqstextiles.com

     

    Miranda Venema
    Sales
    miranda@bqstextiles.com

     

    Patrick de Korte
    Sales
    patrick@bqstextiles.com

     

    Kevin Romein
    Sales
    kevin@bqstextiles.com

     

    Lars Venis
    Graphic Designer & Marketing
    lars@bqstextiles.com

     

    Nando de Brouwer
    Graphic Designer & Marketing
    Nando@bqstextiles.com

     

    Richard Mudde
    Logistics | Logistiek medewerker
    logistiek@bqstextiles.com

     

    Henri de Ruiter
    Warehouse | Magazijn medewerker
    magazijn@bqstextiles.com

     

    Hans Cranendonk
    Warehouse | Magazijn medewerker
    magazijn@bqstextiles.com

    Giovanni Bozuwa
    Warehouse internship | Stagiar magazijn 
    magazijn@bqstextiles.com

     

    Cassandra
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Pawel
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Nikola
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Karim
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Sylwia
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Norbert
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Dorota
    Productiemedewerker | Production employee

     

    Josefina
    Productiemedewerker | Production employee